Yüzdeki Tüylerden Nasıl Kurtulunur?

Yüzdeki Tüylerden Nasıl Kurtulunur?

Canlı ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmayı kim istemez ki? Dış ve iç faktörler cildimiz için çok önemlidir. İçerden ve dışardan cildimizi beslerken yüzümüzdeki tüyler cilt parlaklığını ve canlılığını gölgeleyebilir. En çok dudak üstü, çene, yanak bölgesi ve kaş ortası gibi bölgelerde tüylenmeler meydana gelir. Bu tüyler hormonlara, çevresel faktörlere ve cilt renginize bağlı olarak açık renkli, koyu renkli, ince veya kalın olabilir. 

Ciltteki tüylerden kurtulmak için pratik yollar vardır. 

Bizde bu yazımızda en pratik ve kolay şekilde yüz bölgesindeki tüylerden nasıl kurtulabileceğinizden bahsedeceğiz.

Dudak Üstündeki Tüyler

Üst dudağınızdaki tüyler ince ve açık sarı renkliyse fark edilmeleri zordur ve görünümleri genellikle rahatsızlık vermez. Yine de bu minik tüyler, özellikle fondöten gibi makyaj malzemelerinin cilde homojen dağılmasını engeller ve fırça izlerine neden olabilirler. Pürüzsüz ve kusursuz bir yüz için, ince ve açık renkli tüyleriniz ile görünümünden rahatsız olduğunuz kalın ve koyu renkli tüylerinizi almanın en bilinen yöntemleri ise ağda ve ip ile bıyık almaktır.

Ağda ile bıyık alma işlemi için sizlere önerimiz Vi-Vet Yüz Ağda Bantları. Özel geliştirilmiş formülü ile yüzdeki en kısa tüylerden bile pratik ve hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

İp ile bıyık alma işlemi ağdaya göre daha uzun sürdüğünden ve tüyleri iple sıkıştırıp çektiğinden çok acılı olmaktadır. Ağda ile bıyık alma yöntemine göre sonrasında kızarıklık, kabarıklık ve ciltte tahriş görülmektedir.

Kaş ve çene bölgeleri için ise özel boyutlarda kesilmiş ağda bantları kullanarak kaşınızın şeklini bozmadan ve çenenizden taşmadan kolay ve hızlı şekilde tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Tüm bu işlemler için tek pakette 24 adet yüz ağda bandı bulunan Vi-Vet Yüz Ağda Bantlarını tercih edebilirsiniz.Yüzünüzdeki tüylerden acısız ve zahmetsiz bir şekilde tahrişe yol açmadan kurtulabilirsiniz. Satın almak ve ürün detayları için tıklayınız.

 

Adapte Dijital

See all author post

Leave a Reply