Sir Ağda Makinesi Tavsiyesi Arayanlar Bu Güzel Ürünlere Ne Dersiniz?

Sir Ağda Makinesi Tavsiyesi Arayanlar Bu Güzel Ürünlere Ne Dersiniz?

Selam Kızlar!

Bugün hepimizin ortak derdi olan tüylerden kurtulma yöntemlerinden konuşacağız. Daha çok yazımız sir ağda makinesi tavsiyesi üzerine şekillenecek. Birçok yöntem içinden bu yazımda ele almak istediğim ana konu ağda ve ağda ısıtıcıları..

 

Biliyorsunuz ki ağda eskiden çok zahmetli ve uğraştırıcı bir işti. Taa ki hayatımıza yeni ağda türleri girene kadar. Peki nedir bunlar; Soyulabilen ağdalar, soğuk ağdalar, roll on ağdalar ve konserve ağdalar…

Bu ağda türlerinin hepsi aslında hayatımızı kolaylaştırıyor.

Soyulabilen ağdalar ısıtılarak bezsiz bir şekilde kullanım sağlıyor. Soğuk ağdalar ise genellikle sıcak yaz günlerinde kurtarıcımız oluyor çünkü ısıtma işlemi gerekmeden kullandığımız ağda türüdür. Roll on ağdalar klasik ağdalar gibi bez ile ısıtılarak kullanıyor fakat bu aşamada hayatımızı kolaylaştıran nokta ağdanın kartuş içerisinde ısıtılıp dönen başlığıyla uygulama yapabiliyor olmamız. Konserve ağdalar ise aynı roll on ağdalar gibi bez ile ısıtılarak kullanılıyor fakat ısıtma makineleri ve kolay uygulamalarıyla gönlümüzde taht kurmayı başarıyor!

 

Yeni nesil ağda çeşitlerinden ve nasıl kullanıldıklarından bahsettiğime göre şimdi sizlere Vi-Vet markasına ait mükemmel bir ürün tavsiyesi yapabilirim!

Yukarıda görmüş olduğunuz bu mükemmel ürünler ağda uygulamasını kolay, pratik ve hızlı şekilde yapmamızı sağlıyor. Sol tarafta gördüğünüz makinede konserve ağdayı rahatlıkla hızlı bir şekilde ısıtabiliyoruz. Çantanın içerisinden çıkan ağda bezi ve spatula paketi ek olarak hiçbir şeye ihtiyacımız olmaması için çok iyi düşünülmüş bence 🙂 Isıttığımız ağdayı setten çıkan spatula ile cildimize uygulayıp yine setin içerisinde bulunan ağda bezi ile cildimize yapıştırarak çekiyoruz. İşte hepsi bu kadar basit! Sonrasında ise cildimizde kalan ağda kalıntılarını kolaylıkla temizleyebilmemiz için çantanın içerisinden çıkan ağda temizleme mendilini kullanıyoruz.

 

Kısacası ağda yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Vi-Vet sir ağda ısıtıcı set içeriğinde ki 1 adet sir ağda ısıtıcısı, 2 adet 240ml sir ağda, 5 adet temizleme mendili, 2 m ağda bezi, 2 adet spatula ve kullanım kılavuzu ile avantajlı fiyatlarla satışta oluyor.

 

Sizde kolay ve pratik ağda uygulaması için inceleyip, satın alabilirsiniz!

Leave a Reply