Sir Ağda ile Tüyleri Azaltma Yöntemleri

Sir Ağda ile Tüyleri Azaltma Yöntemleri

Tüy azaltma yöntemleri hep merak konusu olmamış mıdır? İstenmeyen tüyleri azaltmak için birçok yöntem eskilerden beri kullanılmaktadır. Günümüzde çok sık kullanılan sir ağdaların eski klasik ağdalardan farkı şeker içermemesidir. Şeker içermeyen yeni teknoloji ile üretilmiş bu ürünler tüy köklerini beslemez ve tüylerin azalmasına en iyi performansla yardımcı olurlar.

Sir ağdayı düzenli olarak kullandığınızda kıl kökleriniz gittikçe zayıflar. Azaltılması istenen bölgeye göre yöntemler vardır. Tüy azaltma yöntemlerine göre kullanılan ürünler cilt tipi de önemli olmak kaydıyla etkilidir. Peki nedir bu ürünler? 

Tüy Azaltma Yolları ve Öne Çıkan Ürünler

Tüy azaltma uzmandan uzmana, insandan insana birçok farklı yol ile önerilip, uygulanmaktadır. Ağda acısını azaltmak için birçok insan farklı arayış içerisindedir. Acı eşiği insandan insana değişse de ürünleri kullanımında tecrübe, acemilik gibi durumlarda etkilidir.

Tavsiye edebileceğimiz ürünler nedir?

Vi-vet Pudralı Konserve Ağda

Düzenli olarak sir ağda kullanımlarınız da kıl kökleriniz zamanla zayıflar ve incelir böylelikle tüyleriniz daha seyrek çıkmaya başlar. Sir ağda tüylerinizi azaltırken ölü hücrelerden de kurtulmanızı sağlayarak cildinizin daha pürüzsüz ve temiz gözükmesini sağlar. 

Uzun vadede kılların zayıflamasını ve tüylerin azalmasını sağlayan sir ağda uygulamalarından sonra acı ve tahrişi önleyebilmek için sir ağda temizleme yağlarını kullanabilirsiniz.

Konserve ağdalar metal bir kutunun içinde olmasından dolayı teneke ağda olarak da bilinmektedir. Kalıp ağdalar gibi spatula yardımı ile uygulanan konserve ağdanın tek farkı bez ile kullanılmaktadır. Konserve sir ağdayı istediğiniz bölgedeki tüyler için kullanabilirsiniz.

Vi-Vet Pudralı Konserve Sir Ağdayı incelemek ve satın almak için tıklayınız!

Vi-Vet Kalıp Sir Ağda

Öncelikli ürünümüz vi-vet kalıp sir ağda. Neden mi? Çünkü, Vi-vet’in kalıp sir ağdası soyulabilir özelliğinin yanında bezsiz kullanımıyla pratiklik sağlar.

Sert bir yapıya sahip olan Vi-Vet Siyah Kalıp Ağda kırılarak,  macun kıvamında ısıtılır, ardından spatula ile ağda yapılacak bölgeye spatula yardımı ile kalın bir şekilde sürülür ve en son olarak el ile çekilir. 

Reçinenin farklı şekillerde işlenmesi ile elde edilen kalıp ağdalar, konserve ağdalar gibi tüyden kurtulmak istediğiniz bölgeye spatula ile uygulamanız yeterlidir. 

Tüyleri azaltmak için kullanılan kalıp sir ağda el ile çekilerek kullanılmasından dolayı acıyı biraz daha hafif hissettirir. 

Tek kullanımlık kalıp sir ağdayı incelemek ve satın almak için tıklayınız!

Sir ağdayı evde de kolay bir şekilde uygulanabilir olması düzenli kullanımı kolaylaştırmaktadır. Siz de sitemizdeki sir ağda ürünlerinden ve avantajlı setlerinden cildinize, uygulama yapacağınız bölgeye göre en doğru seti tercih ederek evde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sir ağda için ihtiyacınız olan her şeye Ağda Marketinden ulaşabilirsiniz.

Adapte Dijital

See all author post

Leave a Reply