Ağda Çeşitleri Ve Özellikleri Nelerdir?

Ağda Çeşitleri Ve Özellikleri Nelerdir?

Selamlarrr!

Bugün sizlere ağda çeşitlerinden  ve de özelliklerinden bahsedeceğim. Vücudumuzdaki istemediğimiz tüylerden kurtulmak için kullandığımız ağda çeşitlerini bakalım nelermiş? 

Ağda çeşitleri kullanım amaç ve yöntemlerine göre Roll-on/Kartuş, Granül/Boncuk, Konserve ve Kalıp sir ağda gibi çeşitleri vardır.

Kalıp Ağda

Pürüzsüz bir cilt için kullanılan kalıp ağda, kol, koltuk altı, bacak ve bikini bölgesindeki tüylerden kurtulmak için tercih edilen bir sir ağdadır. Hassas bölgelerde de kullanıma uygun olan kalıp sir ağda beze gerek duymadan, çekim gücü yüksek olan sir ağda çeşididir.

Vi-Vet Siyah Kalıp Sir Ağdayı incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Konserve Ağda

Tüyleri azaltma yöntemi olarak kullanılan konserve sir ağdalar şeker içermemektedir ve bu sayede kıl köklerini beslemez, tüylerin zayıflayarak geç çıkmasını sağlayan konserve sir ağdalar en çok tercih edilen ve önerilen ağdalardır. 

Konserve sir ağdalar tercihe göre koltuk altı, kol, yüz, bacak ve bikini bölgesinde kullanılmaktadır. Sir ağda çeşitlerinden biri olan konserve ağda çoğu kadın tarafından evde de kullanılan bir ağdadır.

Vi-Vet Pudralı Konserve Ağdayı incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Granül/Boncuk Ağda

İnci ağda adı ile de bilinen granül ağda, geleneksel ağdalara göre daha az acı hissettirir. Bu yüzden de bir çok kişi tüylerden kurtulmak istediği bölgelerde boncuk sir ağdayı tercih etmektedir. Granül ağda istenildiği kadar ısıtılır ve bezsiz kullanılır.

Vi-Vet Granül ağdaları  incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Roll-on/Kartuş Ağda

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için elverişli olan roll-on ağda özel olarak tasarlanmış bir başlığa sahiptir. Bu özel başlığı sayesinde bacak, kol, karın gibi düz bölgelere kolayca sir ağda uygulamanızı yapabilirsiniz. İçeriğindeki sir ağda sayesinde kıl köklerini beslemez ve tüylerinizin geç çıkmasını sağlar.

Kartuş ağda oldukça avantajlı bir üründür. Kolay uygulanabilir özelliği sayesinde, fazla  zaman harcamadan pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Kullanım kolaylığının yanı sıra hijyen konusunda da sizin için iyi bir alternatiftir.

Vi-Vet Kartuş/Roll-on ağdaları incelemek ve satın almak için tıklayınız.

 

Adapte Dijital

See all author post

Leave a Reply